пʼятниця, 22 листопада 2019 р.

Предпрактика в ВНЗ

  Ось і закінчилась моя педагогічна практика в ВНЗ. На мою думку, ця педагогічна практика була для мене дуже корисна, тому що сприяла формуванню і закріпленню інтересу до професії вчителя, а також формуванню педагогічних здібностей. 
   В університеті було створено всі умови для проходження практики. Під час практики провела 3 залікових заняття: одне лекційне і два практичних заняття.
   В період проходження практики я спостерігала і аналізувала роботу викладачів кафедри математики та методики її навчання та студентів-практикантів під час проведення ними лекційних та практичних занять.
Звітна документація
1. Індивідуальний план - ТУТ
2. Звіт - ТУТ

четвер, 21 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я провела кураторську годину на тему: «Лайфхаки проходження педагогічних практик». Студентам групи МІ-16 дуже сподобалась кураторська година це було видно с того як багато вони задавали питань, які стосувалися данної теми. На мій погляд будо дуже гарною ідеєю те, щоб студенти самостійно обрали тему кураторської години. Студенти групи МІ-16 взимку йдуть на активну педагогічну практику, тому моя інформація була для них дуже корисною.

середа, 20 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я провела практичне заняття у групи МІ-16 з теми: «Розв’язання екзаменаційних завдань». 
На цьому занятті ми із студентам переглянули які завдання будуть на екзамені та розв`язали 6-й варіант екзаменаційних завдань.
На мою думку використання наочності та технічних засобів навчання, їх застосування дозво­лило не тільки доступно викласти новий матеріал і закріпити його, але і зекономити час на вироблен­ня практичних умінь і навичок в учнів на самому уроці. Використання технічних засобів і за­собів наочності допомогло учням глибше проникнути в суть вивче­ного матеріалу.

    


вівторок, 19 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала практичне заняння у своєї колеги Захарчевої Л. М. Вона проводила самостійну роботу у соціологів на тему: "Рівняння прямої лінії регресії".  
З точки зору виховного впли­ву уроку, перш за все треба відмі­тити особистість викладача. Спокій­ний тон, уважне і добре ставлення до учнів у поєднанні з вимогливіс­тю, манера звертатися до класу, витримка – усе це передається дітям і слугує еталоном людських стосунків. Вихованню студентів спри­яли засоби навчання, а саме есте­тика їхньої форми і змісту. Вияв­ленню творчого потенціалу шко­лярів сприяли вдало застосовані методи і форми роботи. Урок відзначається свідо­мою робочою дисципліною.

понеділок, 18 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала практичне заняття моєї колеги Христюк Алени. Тема заняття була "Ознаки збіжності числових рядів" у МІ-16 в 308 аудиторії. Упродовж заняття знання застосовувались у вправах, студенти зробили значний крок на шляху розвитку. Навчання здій­снювало вплив на розвиток і ви­ховання студентів, тому що Алена враховувала навчальні можливості кожного з них.Заняття сприяло роз­витку кожного студента, ефективно орга­нізовувалась пізнавальна діяль­ність студентів. На парі створено належні матеріальні, морально-психоло­гічні, гігієнічні, естетичні умови. Заняття проходить у чистому, добре провітреному класі .Заняття проведено в досить високому темпі, раціонально ви­користано кожну хвилину.

четвер, 14 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала кураторську годину у своєї колеги Захарчевої Л. М. Тема кураторської години - "Стоп Булінг".
Мета кураторської години - формувати нетерпимість до проявів агресії; розвивати співчутливе ставлення до жертв насилля; розвити навички надання і отримання допомоги. Очікувані результати: наприкінці заняття учні: пояснюють, що таке булінг; розпізнають булінг і дружні піддражнювання; розробляють стратегії подолання булінгу; демонструють емпатію до жертв насилля, уміння припиняти булінг та звертатися по допомогу; називають джерела допомоги жертвам булінгу.

середа, 13 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала практичне заняння у своєї колеги Бобирь В. Д.в групі МІ-19 з теми: "Таблиця елементарних функцій. Похідно від оберненої функції. Правила обчислення похідних, пов`язаних з арифметичними діями " На парі було створено належні матеріальні, морально-психоло­гічні, гігієнічні, естетичні умови. Урок проходить у чистому, добре провітреній аудиторії. Заняття проведено в досить високому темпі, раціонально ви­користано кожну хвилину.

вівторок, 12 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я провела лекційне заняття у групи МІ-16 з теми: «Рівняння прямої лінії регресії».
На цьому занятті:
  • ми повторили формули математичного сподівння, дисперсії, коефіцієнта кореляції, тощо для двух дискретних виподкових величин;
  • розглянули приклад для перевірки гіпотези про значущість вибіркового коефіцієнта кореляції 
  • вивели рівняння прямої лінії регресії в загальною вигляді та розглянули його на нашому прикладі.
  • розв`язали приклад за допомою Excel на знаходження рівняння прямої лінії регресії.


понеділок, 11 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала лекційне заняття моєї колеги Христюк Алени. Тема заняття була "Застосування похідної" у біологів першого курсу в 322 ауд. У ході подання нового мате­ріалу проводиться безпосередня перевірка якості розуміння його учнями. Засвоєння нового мате­ріалу школярами на уроці є опти­мальним. Під час заняття Алена уміло пов’язує мате­ріал теми з життям, виробничим оточенням і робить це так, що цей зв'язок випливає зі змісту вивче­ного матеріалу та є його логічним продовженням.
Враження від уроку позитивні. Заняття проведено відповідно до обгрунтованого, чіткого плану. 

четвер, 7 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала практичне заняння у своєї колеги Захарчевої Л. М. Вона проводила заняття у соціологів на тему: «Критерій згоди Пірсона». На цьому занятті вона розповіла студентам як про імпіричний розподіл, про нормальний розподіл та як перевірити  гітотезу на нормальний розподіл за допомогою критерія Пірсона. Активна ро­бота студенів у ході уроку дозволяє зробити висновок про те, що ма­теріал з теми засвоєно. Урок проведено відповідно до обгрунтованого, чіткого планую.


середа, 6 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала лекційне заняття Крамаренко Т. Г. в групі МІ-16 на тему: «Критерій згоди Пірсона». На цьому занняті Тетяна Григорівна розповідала про те, як перевірити гітотезу на нормальний розподіл за допомогою критерія Пірсона. 
Також сьогодні я провела своє перше практичне заняття у групи МІ-16 з теми: «Критерій згоди Пірсона». На цьому занятті я розповіла студентам як за за допомогою Execl зробити розгахунки та перевірити  гітотезу на нормальний розподіл за допомогою критерія Пірсона. Також я підготувала невеличку самостійну роботу для перевірки засвоєння матеріалу студентами.

вівторок, 5 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні я відвідала практичне заняття Крамаренко Т. Г. в групі МІ-16 на тему: "Перевірка гіпотез на нормальний закон розподілу". На цьому занняті Тетяна Григорівна розповідала про нормальний розподіл за двома вибірками. Побудувала функцію Гаусса. Та показала як за допомогою Excel порахувати функцію Гаусса. Перш за все треба відмі­тити особистість викладача. Спокій­ний тон, уважне і добре ставлення до студентів у поєднанні з вимогливіс­тю, манера звертатися до класу, витримка – усе це передається студентам і слугує еталоном людських стосунків. Вихованню студентів спри­яли засоби навчання, а саме есте­тика їхньої форми і змісту. Вияв­ленню творчого потенціалу студентів сприяли вдало застосовані методи і форми роботи. Урок відзначається свідо­мою робочою дисципліною.

понеділок, 4 листопада 2019 р.

Педпрактика в ВНЗ

Сьогодні ми відвідали настановчу конференцію щодо практики в ВНЗ. На цій конференції розповідали про:
1) термін практики;
2) що треба зробити протягом практики;
3) познайомили з методистами психології та педагогіки;
4) вимоги до здачі звітної документації
Також обговорювали з керівником практики завданя з педагогічної практики.